Serwis to nie tylko naprawy czy przeglądy motocykli – serwis to pasja, zainteresowanie, to miłość do motocykli…

A teraz kilka słów z dzieciństwa: Zainteresowanie mechaniką było we mnie już dawno, już jako dziecko, jako młody chłopiec lubiłem trochę pogrzebać w mechanice…. Pamiętam jakby to było wczoraj jak Tato kupił Jawę Mustang 50 (tak to ta z płaskim bakiem), był pomarańczowy i miał czarne paski i napis Jawa…. Jak nie potrafiłem odpalić a tym bardziej zmieniać biegów. Więc odpalałem z 2 na popych a na 3 zmieniałem bez sprzęgła i tak się coś po pewnym czasie popsuło – tata nie był nawet zły a Jawkę naprawił :). Nie wspomnę ile to razy wyciągaliśmy silnik ze starego malucha w ciągu jednego dnia – i w sumie to dzięki Tacie coś we mnie tkwiło z tej mechaniki i z pasji do jazdy. W międzyczasie było kilka motocykli, w sumie chyba większość napraw robiłem właśnie z Tatą.

Później długa przerwa – kolejny motocykl po który pojechałem z kolegą – to on mnie namówił po dosyć długiej przerwie (myślę że ok 10 lat nie jeździłem) na zakup motocykla i to on mi go naprawił za co mu dziękuję.

Ponowna przygoda z jazdą.

Pierwszy wyjazd po dosyć długiej przerwie miał być szybki i krótki żeby nabrać wprawy – no i pojechaliśmy – 4 motocykle – oni doświadczeni a ja nie wyjechałem dalej niż 20 km od domu ;). W kilka dni przejechaliśmy ponad 3 tys km, z czego na pewno ze 2 tys w deszczu co oczywiście nie zniechęciło do jazdy – i tak wróciła pasja do motocykli, do jeżdżenia – a w głowie rodziła się i dojrzewała myśl o serwisowaniu tych wspaniałych maszyn. Jaka to radość co chwilę dosiadać innego motocykla – bo nie wyobrażam sobie oddać motocykl nie sprawdzając czy wszystko w nim jest w porządku – to taka krótka historia 🙂

MARK-MOTORS Serwis Motocykli

Macie motocykl lub skuter, który wymaga naprawy? Serwis Mark-Motors to sprawdzony wybór! U nas wykonacie przegląd oraz podstawowy serwis jednośladu.

Należy pamiętać, że regularne serwisowanie wydłuża żywotność naszych motocykli jak również zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Specjalizujemy się w naprawie, synchronizacji oraz czyszczeniu gaźników w motocyklach i skuterach. Skutecznie dokonujemy napraw lag motocyklowych.

Wykonujemy też inne prace serwisowe, takie jak wymiana opon w motocyklu, wyważanie kół, wymiana klocków hamulcowych, wymiana płynu hamulcowego wraz z odpowietrzaniem,  czy wymiana uszczelniaczy i oleju w lagach.

Zlecicie nam także naprawy bieżące oraz przygotowanie motocykla do sezonu. 

Kupiłeś motocykl a nie masz jak wrócić?

Zepsuł Ci się motocykl a nie masz transportu? 

Posiadamy własny transport – zawieziemy Twój motocykl pod wyznaczony adres.

Pomagamy również przy zakupie motocykla. Sprawdzimy i doradzimy ewentualnie sporządzimy wstępny kosztorys naprawy i ile jest takowa wymagana. 

Naprawa motocykla? Skontaktujcie się z nami już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *